Wypełnij formularz
i zgłoś wypadek!

Odezwiemy się do Ciebie
w ciągu 24 godzin!

O Firmie

Na rynku lokalnym brak jest firm, które w sposób rzetelny, profesjonalny, uczciwy, skupiając się na potrzebach osób Poszkodowanych potrafią należycie poprowadzić sprawy w związku ze szkodą na osobie. Doradztwo i pomoc poszkodowanym FENIX chce tę lukę na rynku wypełnić, tym samym wyrównać szanse osób nieznających uwarunkowań prawnych w zakresie likwidacji szkód na osobie.

Kancelaria FENIX pragnie zapewnić pomoc ofiarom zdarzeń drogowych oraz ich rodzinom, tak aby nieszczęśliwe wypadki i inne zdarzenia losowe możliwie jak najmniej zmieniły ich dotychczasowe życie. Chcemy należycie zabezpieczać interesy poszkodowanych formułując w ich imieniu roszczenia skierowane bezpośrednio na ręce podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.

Doradztwo i pomoc poszkodowanym FENIX reprezentuje osoby poszkodowane w wypadkach i innych zdarzeniach losowych, które powodują powstanie szkód. Skutecznie reprezentuje poszkodowanych na etapie likwidacji szkody, organizuje i zapewnia obsługę prawną roszczenia na etapie sądowym. Sprawę każdego Klienta traktujemy indywidualnie, starając się uzyskać dla niego możliwie najwyższe odszkodowanie. W naszej działalności łączymy profesjonalizm oraz uczciwość, które pozwalają nam rzetelnie realizować oczekiwania naszych Klientów.

Dzięki szerokiej współpracy z kancelariami adwokackimi w Polsce oferujemy usługi związane z organizacją pomocy prawnej również w sprawach niezwiązanych z wypadkami.

Oferujemy również usługi organizacji pomocy prawnej w Polsce.

Współpracujące z nami kancelarie prawne podejmują się spraw związanych z:

  • prawem rodzinnym;
  • prawem cywilnym;
  • prawem gospodarczym (handlowym);
  • prawem karnym;
  • prawem pracy;
  • prawem ubezpieczeń społecznych.


Jeżeli poszukujesz profesjonalnej obsługi prawnej, skontaktuj się z nami. Zorganizujemy dla Ciebie adwokata (lub radcę prawnego), który poprowadzi Twoją sprawę profesjonalnie i szybko.

Nasza Kancelaria powstała, aby służyć tym osobom i podmiotom, które znalazły się w sytuacji życiowej bądź gospodarczej, która wymaga fachowej pomocy prawnej. Specjalizujemy się w profesjonalnym dochodzeniu roszczeń.

Główna oferta naszej Kancelarii obejmuje dochodzenie odszkodowań powypadkowych .

Do każdej sprawy podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem i fachowością .

Przyjmujemy również zlecenia do realizacji drogą korespondencyjną bez konieczności osobistych spotkań z klientem.

Copyright © Doradztwo i Pomoc Poszkodowanym "FENIX" 2013.